Chicago
Los Angeles

Chicago vs Los Angeles — porovnání životních nákladů

Chicago
United States
VS
Los Angeles
United States
Odhadované průměrné životní náklady jsou přibližně o 14% nižší v Chicago

Chicago

$3,200

průměrné měsíční náklady

Obyvatelstvo

2,693,976

Bezpečnost

42/100

Kvalita

58/100

Náklady
78
Bezpečnost
42
Život
58

Los Angeles

$3,650

průměrné měsíční náklady

Obyvatelstvo

3,979,576

Bezpečnost

48/100

Kvalita

60/100

Náklady
87
Bezpečnost
48
Život
60

Data naposledy aktualizována:

Porovnat Dvě Města

Odhadované průměrné životní náklady jsou přibližně o 14% nižší v Chicago

Celkové Srovnání Měsíčních Nákladů

Chicago

$3,200

odhadovaně za měsíc

Los Angeles

$3,650

odhadovaně za měsíc

Rozdíl

+14.1%

Měsíční úspory

$450

Roční úspory

$5,400

Zobrazené hodnoty jsou odhadované průměry pouze pro obecné srovnávací účely a nemusí odrážet individuální vzorce výdajů.

Srovnání Nákladů podle Kategorie

Měsíční průměry vedle sebe

Odhadovaná Ekvivalence Platu (Informativní)

Co byste museli vydělávat pro stejný životní styl

Tento výpočet poskytuje odhadované srovnání na základě průměrných životních nákladů a nepředstavuje finanční ani pracovní poradenství.

$/year (USD)

$85,547

+$10,547/year (USD)

Hodnoty ekvivalence platu jsou pouze ilustrativní odhady a neměly by být použity pro rozhodnutí o zaměstnání, vyjednávání nebo finanční plánování.

Podrobný Přehled Kategorií

Srovnání cen položku po položce v 7 kategoriích

PoložkaChicagoLos AngelesRozdíl
1-pokojový byt (Centrum)(měsíčně)
$2,100.00$2,650.00
+26.2%
1-pokojový byt (Mimo centrum)(měsíčně)
$1,450.00$1,900.00
+31.0%
3-pokojový byt (Centrum)(měsíčně)
$4,200.00$5,200.00
+23.8%
3-pokojový byt (Mimo centrum)(měsíčně)
$2,600.00$3,400.00
+30.8%
PoložkaChicagoLos AngelesRozdíl
Jídlo v Levné Restauraci(za jídlo)
$20.00$22.00
+10.0%
Večeře pro 2 ve Střední Restauraci(za jídlo)
$85.00$95.00
+11.8%
Menu v McDonald's(za jídlo)
$10.00$11.00
+10.0%
Mléko (1 litr)(za litr)
$1.15$1.30
+13.0%
Chléb (500g)(za bochník)
$3.60$4.00
+11.1%
Rýže (1 kg)(za kg)
$4.50$4.80
+6.7%
Vejce (12 ks)(za tucet)
$4.00$4.50
+12.5%
Kuřecí Prsa (1 kg)(za kg)
$12.00$13.00
+8.3%
Jablka (1 kg)(za kg)
$5.00$5.50
+10.0%
Banány (1 kg)(za kg)
$1.65$1.80
+9.1%
PoložkaChicagoLos AngelesRozdíl
Měsíční Jízdenka MHD(měsíčně)
$105.00$100.00
-4.8%
Jednorázová Jízdenka (MHD)(za jízdu)
$2.50$1.75
-30.0%
Nástupní Poplatek Taxi(základní sazba)
$3.25$3.10
-4.6%
Taxi 1 km (Standardní Tarif)(za km)
$1.80$1.95
+8.3%
Benzín (1 litr)(za litr)
$1.00$1.35
+35.0%
PoložkaChicagoLos AngelesRozdíl
Základní Energie (85m²)(měsíčně)
$155.00$175.00
+12.9%
Mobilní Tarif(měsíčně)
$48.00$50.00
+4.2%
Internet (60 Mbps+)(měsíčně)
$60.00$65.00
+8.3%
PoložkaChicagoLos AngelesRozdíl
Návštěva Lékaře(za návštěvu)
$200.00$230.00
+15.0%
Návštěva Zubaře(za návštěvu)
$165.00$185.00
+12.1%
Léky na Předpis (průměr)(za předpis)
$45.00$50.00
+11.1%
PoložkaChicagoLos AngelesRozdíl
Měsíční Členství ve Fitcentru(měsíčně)
$45.00$55.00
+22.2%
Lístek do Kina(za lístek)
$15.00$17.00
+13.3%
Cappuccino(za šálek)
$4.75$5.25
+10.5%
Pivo (0.5l) v Restauraci(za sklenici)
$7.00$8.00
+14.3%
PoložkaChicagoLos AngelesRozdíl
Džíny (Levi's)(za pár)
$48.00$52.00
+8.3%
Letní Šaty (Řetězec)(za kus)
$38.00$40.00
+5.3%
Běžecké Boty (Nike, Adidas)(za pár)
$85.00$90.00
+5.9%

Hodnoty kategorií jsou agregované odhady a mohou se lišit podle čtvrti, životního stylu a tržních podmínek.

Často kladené otázky: Chicago vs. Los Angeles

Je Chicago nebo Los Angeles dražší?
Los Angeles je dražší, s indexem životních nákladů 87 oproti 78 pro Chicago.
O kolik je Chicago levnější než Los Angeles?
Život v Chicago je přibližně o 10 % levnější než v Los Angeles, na základě jejich celkových indexů životních nákladů.
Jaký je rozdíl v životních nákladech mezi Chicago a Los Angeles?
Chicago dosahuje v našem indexu životních nákladů skóre 78 ze 100, zatímco Los Angeles dosahuje 87 – přičemž New York City se rovná 100.