Paris
São Tomé

Paris vs São Tomé — porovnání životních nákladů

Paris
France
VS
São Tomé
São Tomé and Príncipe
Odhadované průměrné životní náklady jsou přibližně o 82% nižší v São Tomé

Paris

$3,500

průměrné měsíční náklady

Obyvatelstvo

2,161,000

Bezpečnost

52/100

Kvalita

72/100

Náklady
85
Bezpečnost
52
Život
72

São Tomé

$620

průměrné měsíční náklady

Obyvatelstvo

80,000

Bezpečnost

55/100

Kvalita

38/100

Náklady
30
Bezpečnost
55
Život
38

Data naposledy aktualizována:

Porovnat Dvě Města

Odhadované průměrné životní náklady jsou přibližně o 82% nižší v São Tomé

Celkové Srovnání Měsíčních Nákladů

Paris

$3,500

odhadovaně za měsíc

São Tomé

$620

odhadovaně za měsíc

Rozdíl

-82.3%

Měsíční úspory

$2,880

Roční úspory

$34,560

Zobrazené hodnoty jsou odhadované průměry pouze pro obecné srovnávací účely a nemusí odrážet individuální vzorce výdajů.

Srovnání Nákladů podle Kategorie

Měsíční průměry vedle sebe

Odhadovaná Ekvivalence Platu (Informativní)

Co byste museli vydělávat pro stejný životní styl

Tento výpočet poskytuje odhadované srovnání na základě průměrných životních nákladů a nepředstavuje finanční ani pracovní poradenství.

$/year (USD)

$13,286

-$61,714/year (USD)

Hodnoty ekvivalence platu jsou pouze ilustrativní odhady a neměly by být použity pro rozhodnutí o zaměstnání, vyjednávání nebo finanční plánování.

Podrobný Přehled Kategorií

Srovnání cen položku po položce v 7 kategoriích

PoložkaParisSão ToméRozdíl
1-pokojový byt (Centrum)(měsíčně)
$1,950.00$300.00
-84.6%
1-pokojový byt (Mimo centrum)(měsíčně)
$1,250.00$170.00
-86.4%
3-pokojový byt (Centrum)(měsíčně)
$3,600.00$550.00
-84.7%
3-pokojový byt (Mimo centrum)(měsíčně)
$2,300.00$320.00
-86.1%
PoložkaParisSão ToméRozdíl
Jídlo v Levné Restauraci(za jídlo)
$16.00$4.00
-75.0%
Večeře pro 2 ve Střední Restauraci(za jídlo)
$70.00$22.00
-68.6%
Menu v McDonald's(za jídlo)
$10.00$5.50
-45.0%
Mléko (1 litr)(za litr)
$1.25$1.50
+20.0%
Chléb (500g)(za bochník)
$1.60$0.50
-68.7%
Rýže (1 kg)(za kg)
$1.90$1.00
-47.4%
Vejce (12 ks)(za tucet)
$3.80$2.00
-47.4%
Kuřecí Prsa (1 kg)(za kg)
$12.50$5.00
-60.0%
Jablka (1 kg)(za kg)
$2.80$3.50
+25.0%
Banány (1 kg)(za kg)
$2.00$0.50
-75.0%
PoložkaParisSão ToméRozdíl
Měsíční Jízdenka MHD(měsíčně)
$88.00$15.00
-83.0%
Jednorázová Jízdenka (MHD)(za jízdu)
$2.20$0.30
-86.4%
Nástupní Poplatek Taxi(základní sazba)
$4.00$1.00
-75.0%
Taxi 1 km (Standardní Tarif)(za km)
$1.80$0.50
-72.2%
Benzín (1 litr)(za litr)
$1.95$1.30
-33.3%
PoložkaParisSão ToméRozdíl
Základní Energie (85m²)(měsíčně)
$220.00$50.00
-77.3%
Mobilní Tarif(měsíčně)
$20.00$12.00
-40.0%
Internet (60 Mbps+)(měsíčně)
$32.00$40.00
+25.0%
PoložkaParisSão ToméRozdíl
Návštěva Lékaře(za návštěvu)
$30.00$12.00
-60.0%
Návštěva Zubaře(za návštěvu)
$45.00$18.00
-60.0%
Léky na Předpis (průměr)(za předpis)
$10.00$5.00
-50.0%
PoložkaParisSão ToméRozdíl
Měsíční Členství ve Fitcentru(měsíčně)
$45.00$25.00
-44.4%
Lístek do Kina(za lístek)
$13.00$4.00
-69.2%
Cappuccino(za šálek)
$4.20$2.00
-52.4%
Pivo (0.5l) v Restauraci(za sklenici)
$7.00$2.00
-71.4%
PoložkaParisSão ToméRozdíl
Džíny (Levi's)(za pár)
$85.00$40.00
-52.9%
Letní Šaty (Řetězec)(za kus)
$40.00$22.00
-45.0%
Běžecké Boty (Nike, Adidas)(za pár)
$100.00$60.00
-40.0%

Hodnoty kategorií jsou agregované odhady a mohou se lišit podle čtvrti, životního stylu a tržních podmínek.

Často kladené otázky: Paris vs. São Tomé

Je Paris nebo São Tomé dražší?
Paris je dražší, s indexem životních nákladů 85 oproti 30 pro São Tomé.
O kolik je São Tomé levnější než Paris?
Život v São Tomé je přibližně o 65 % levnější než v Paris, na základě jejich celkových indexů životních nákladů.
Jaký je rozdíl v životních nákladech mezi Paris a São Tomé?
Paris dosahuje v našem indexu životních nákladů skóre 85 ze 100, zatímco São Tomé dosahuje 30 – přičemž New York City se rovná 100.