San Francisco
São Tomé

San Francisco vs São Tomé — porovnání životních nákladů

San Francisco
United States
VS
São Tomé
São Tomé and Príncipe
Odhadované průměrné životní náklady jsou přibližně o 85% nižší v São Tomé

San Francisco

$4,100

průměrné měsíční náklady

Obyvatelstvo

873,965

Bezpečnost

45/100

Kvalita

63/100

Náklady
96
Bezpečnost
45
Život
63

São Tomé

$620

průměrné měsíční náklady

Obyvatelstvo

80,000

Bezpečnost

55/100

Kvalita

38/100

Náklady
30
Bezpečnost
55
Život
38

Data naposledy aktualizována:

Porovnat Dvě Města

Odhadované průměrné životní náklady jsou přibližně o 85% nižší v São Tomé

Celkové Srovnání Měsíčních Nákladů

San Francisco

$4,100

odhadovaně za měsíc

São Tomé

$620

odhadovaně za měsíc

Rozdíl

-84.9%

Měsíční úspory

$3,480

Roční úspory

$41,760

Zobrazené hodnoty jsou odhadované průměry pouze pro obecné srovnávací účely a nemusí odrážet individuální vzorce výdajů.

Srovnání Nákladů podle Kategorie

Měsíční průměry vedle sebe

Odhadovaná Ekvivalence Platu (Informativní)

Co byste museli vydělávat pro stejný životní styl

Tento výpočet poskytuje odhadované srovnání na základě průměrných životních nákladů a nepředstavuje finanční ani pracovní poradenství.

$/year (USD)

$11,341

-$63,659/year (USD)

Hodnoty ekvivalence platu jsou pouze ilustrativní odhady a neměly by být použity pro rozhodnutí o zaměstnání, vyjednávání nebo finanční plánování.

Podrobný Přehled Kategorií

Srovnání cen položku po položce v 7 kategoriích

PoložkaSan FranciscoSão ToméRozdíl
1-pokojový byt (Centrum)(měsíčně)
$3,200.00$300.00
-90.6%
1-pokojový byt (Mimo centrum)(měsíčně)
$2,400.00$170.00
-92.9%
3-pokojový byt (Centrum)(měsíčně)
$6,200.00$550.00
-91.1%
3-pokojový byt (Mimo centrum)(měsíčně)
$4,000.00$320.00
-92.0%
PoložkaSan FranciscoSão ToméRozdíl
Jídlo v Levné Restauraci(za jídlo)
$25.00$4.00
-84.0%
Večeře pro 2 ve Střední Restauraci(za jídlo)
$105.00$22.00
-79.0%
Menu v McDonald's(za jídlo)
$13.00$5.50
-57.7%
Mléko (1 litr)(za litr)
$1.40$1.50
+7.1%
Chléb (500g)(za bochník)
$4.50$0.50
-88.9%
Rýže (1 kg)(za kg)
$5.20$1.00
-80.8%
Vejce (12 ks)(za tucet)
$5.00$2.00
-60.0%
Kuřecí Prsa (1 kg)(za kg)
$14.00$5.00
-64.3%
Jablka (1 kg)(za kg)
$5.80$3.50
-39.7%
Banány (1 kg)(za kg)
$2.00$0.50
-75.0%
PoložkaSan FranciscoSão ToméRozdíl
Měsíční Jízdenka MHD(měsíčně)
$98.00$15.00
-84.7%
Jednorázová Jízdenka (MHD)(za jízdu)
$2.50$0.30
-88.0%
Nástupní Poplatek Taxi(základní sazba)
$3.50$1.00
-71.4%
Taxi 1 km (Standardní Tarif)(za km)
$2.15$0.50
-76.7%
Benzín (1 litr)(za litr)
$1.40$1.30
-7.1%
PoložkaSan FranciscoSão ToméRozdíl
Základní Energie (85m²)(měsíčně)
$185.00$50.00
-73.0%
Mobilní Tarif(měsíčně)
$52.00$12.00
-76.9%
Internet (60 Mbps+)(měsíčně)
$70.00$40.00
-42.9%
PoložkaSan FranciscoSão ToméRozdíl
Návštěva Lékaře(za návštěvu)
$260.00$12.00
-95.4%
Návštěva Zubaře(za návštěvu)
$210.00$18.00
-91.4%
Léky na Předpis (průměr)(za předpis)
$55.00$5.00
-90.9%
PoložkaSan FranciscoSão ToméRozdíl
Měsíční Členství ve Fitcentru(měsíčně)
$85.00$25.00
-70.6%
Lístek do Kina(za lístek)
$17.50$4.00
-77.1%
Cappuccino(za šálek)
$5.75$2.00
-65.2%
Pivo (0.5l) v Restauraci(za sklenici)
$9.00$2.00
-77.8%
PoložkaSan FranciscoSão ToméRozdíl
Džíny (Levi's)(za pár)
$55.00$40.00
-27.3%
Letní Šaty (Řetězec)(za kus)
$43.00$22.00
-48.8%
Běžecké Boty (Nike, Adidas)(za pár)
$95.00$60.00
-36.8%

Hodnoty kategorií jsou agregované odhady a mohou se lišit podle čtvrti, životního stylu a tržních podmínek.

Často kladené otázky: San Francisco vs. São Tomé

Je San Francisco nebo São Tomé dražší?
San Francisco je dražší, s indexem životních nákladů 96 oproti 30 pro São Tomé.
O kolik je São Tomé levnější než San Francisco?
Život v São Tomé je přibližně o 69 % levnější než v San Francisco, na základě jejich celkových indexů životních nákladů.
Jaký je rozdíl v životních nákladech mezi San Francisco a São Tomé?
San Francisco dosahuje v našem indexu životních nákladů skóre 96 ze 100, zatímco São Tomé dosahuje 30 – přičemž New York City se rovná 100.