London
Tel Aviv

London vs Tel Aviv — porównanie kosztów utrzymania

London
United Kingdom
VS
Tel Aviv
Israel
Szacowane średnie koszty życia są ~9% niższe w Tel Aviv

London

$3,850

śr. miesięczny koszt

Populacja

8,982,000

Bezpieczeństwo

55/100

Jakość

70/100

Koszt
92
Bezpieczeństwo
55
Życie
70

Tel Aviv

$3,500

śr. miesięczny koszt

Populacja

460,613

Bezpieczeństwo

60/100

Jakość

72/100

Koszt
92
Bezpieczeństwo
60
Życie
72

Dane ostatnio zaktualizowane:

Porównaj Dwa Miasta

Szacowane średnie koszty życia są ~9% niższe w Tel Aviv

Ogólne Porównanie Miesięcznych Kosztów

London

$3,850

szacunkowo miesięcznie

Tel Aviv

$3,500

szacunkowo miesięcznie

Różnica

-9.1%

Miesięczne oszczędności

$350

Roczne oszczędności

$4,200

Pokazane cyfry są szacunkowymi średnimi tylko do celów ogólnego porównania i mogą nie odzwierciedlać indywidualnych wzorców wydatków.

Porównanie Kosztów według Kategorii

Miesięczne średnie obok siebie

Szacowana Równoważność Wynagrodzenia (Informacyjna)

Ile musisz zarabiać, aby prowadzić ten sam tryb życia

To obliczenie zawiera szacunkowe porównanie oparte na średnich kosztach utrzymania i nie stanowi porady finansowej ani dotyczącej zatrudnienia.

$/year (USD)

$68,182

-$6,818/year (USD)

Dane o równoważności wynagrodzenia są tylko szacunkami ilustracyjnymi i nie powinny być wykorzystywane do celów zatrudnienia, negocjacji ani planowania finansowego.

Szczegółowy Podział Kategorii

Porównanie cen pozycja po pozycji w 7 kategoriach

PozycjaLondonTel AvivRóżn.
Kawalerka (Centrum)(miesięcznie)
$2,200.00$1,650.00
-25.0%
Kawalerka (Poza Centrum)(miesięcznie)
$1,550.00$1,150.00
-25.8%
Mieszkanie 3-pok. (Centrum)(miesięcznie)
$3,900.00$3,200.00
-17.9%
Mieszkanie 3-pok. (Poza Centrum)(miesięcznie)
$2,600.00$2,300.00
-11.5%
PozycjaLondonTel AvivRóżn.
Posiłek w Taniej Restauracji(za posiłek)
$18.00$16.00
-11.1%
Kolacja dla 2 (Średnia Restauracja)(za posiłek)
$80.00$75.00
-6.2%
Zestaw w McDonald's(za posiłek)
$9.00$12.00
+33.3%
Mleko (1 litr)(za litr)
$1.30$1.90
+46.2%
Chleb (500g)(za bochenek)
$1.40$2.50
+78.6%
Ryż (1 kg)(za kg)
$1.80$2.80
+55.6%
Jajka (12 szt.)(za tuzin)
$3.20$4.20
+31.3%
Pierś z Kurczaka (1 kg)(za kg)
$8.50$10.50
+23.5%
Jabłka (1 kg)(za kg)
$2.50$3.20
+28.0%
Banany (1 kg)(za kg)
$1.40$2.50
+78.6%
PozycjaLondonTel AvivRóżn.
Miesięczny Bilet Komunikacji Miejskiej(miesięcznie)
$185.00$55.00
-70.3%
Bilet Jednorazowy (Transport Miejski)(za przejazd)
$3.50$1.70
-51.4%
Taxi Start (Normalna Taryfa)(opłata podstawowa)
$4.50$3.50
-22.2%
Taxi 1 km (Normalna Taryfa)(za km)
$2.20$1.20
-45.5%
Benzyna (1 litr)(za litr)
$1.85$1.95
+5.4%
PozycjaLondonTel AvivRóżn.
Podstawowe Media (85m²)(miesięcznie)
$250.00$180.00
-28.0%
Abonament Telefoniczny(miesięcznie)
$25.00$22.00
-12.0%
Internet (60 Mbps+)(miesięcznie)
$38.00$28.00
-26.3%
PozycjaLondonTel AvivRóżn.
Wizyta u Lekarza(za wizytę)
$75.00$45.00
-40.0%
Wizyta u Dentysty(za wizytę)
$95.00$65.00
-31.6%
Leki na Receptę (śr.)(za receptę)
$12.00$15.00
+25.0%
PozycjaLondonTel AvivRóżn.
Karta do Siłowni (miesięcznie)(miesięcznie)
$55.00$65.00
+18.2%
Bilet do Kina(za bilet)
$16.00$12.00
-25.0%
Cappuccino(za filiżankę)
$4.50$4.50
0.0%
Piwo (0.5l) w Restauracji(za szklankę)
$7.50$8.50
+13.3%
PozycjaLondonTel AvivRóżn.
Jeansy (Levi's)(za parę)
$78.00$85.00
+9.0%
Letnia Sukienka (Sieciówka)(za sztukę)
$42.00$45.00
+7.1%
Buty do Biegania (Nike, Adidas)(za parę)
$95.00$110.00
+15.8%

Wartości kategorii są zagregowanymi szacunkami i mogą się różnić w zależności od dzielnicy, stylu życia i warunków rynkowych.

Często zadawane pytania: London a Tel Aviv

Które miasto jest droższe — London czy Tel Aviv?
London i Tel Aviv mają bardzo zbliżone koszty życia — oba miasta uzyskują około 92 na 100 punktów w naszym indeksie kosztów życia.
Jaka jest różnica w kosztach życia między London a Tel Aviv?
London uzyskuje 92 na 100 punktów w naszym indeksie kosztów życia, podczas gdy Tel Aviv uzyskuje 92 — gdzie Nowy Jork równa się 100.