Bucharest
New York

Bucharest проти New York — порівняння вартості життя

Bucharest
Romania
VS
New York
United States
Орієнтовні середні витрати на проживання приблизно на 300% нижчі у Bucharest

Bucharest

$1,050

сер. щомісячні витрати

Населення

1,794,590

Безпека

70/100

Якість

58/100

Вартість
35
Безпека
70
Життя
58

New York

$4,200

сер. щомісячні витрати

Населення

8,336,817

Безпека

55/100

Якість

62/100

Вартість
100
Безпека
55
Життя
62

Дані востаннє оновлені:

Порівняти Два Міста

Орієнтовні середні витрати на проживання приблизно на 300% нижчі у Bucharest

Загальне Порівняння Щомісячних Витрат

Bucharest

$1,050

орієнтовно на місяць

New York

$4,200

орієнтовно на місяць

Різниця

+300.0%

Щомісячна економія

$3,150

Річна економія

$37,800

Наведені цифри є орієнтовними середніми значеннями лише для загальних порівняльних цілей і можуть не відображати індивідуальні моделі витрат.

Порівняння Витрат за Категорією

Щомісячні середні значення поряд

Орієнтовна Еквівалентність Зарплати (Інформаційна)

Скільки потрібно заробляти для однакового рівня життя

Цей розрахунок надає орієнтовне порівняння на основі середніх витрат на проживання і не є фінансовою або трудовою порадою.

$/year (USD)

$300,000

+$225,000/year (USD)

Показники еквівалентності зарплати є лише ілюстративними оцінками і не повинні використовуватися для рішень щодо працевлаштування, переговорів або фінансового планування.

Детальна Розбивка за Категоріями

Порівняння цін по позиціях у 7 категоріях

ПозиціяBucharestNew YorkРізн.
1-кімн. квартира (Центр)(на місяць)
$500.00$3,450.00
+590.0%
1-кімн. квартира (За межами центру)(на місяць)
$340.00$2,200.00
+547.1%
3-кімн. квартира (Центр)(на місяць)
$900.00$6,500.00
+622.2%
3-кімн. квартира (За межами центру)(на місяць)
$600.00$3,800.00
+533.3%
ПозиціяBucharestNew YorkРізн.
Їжа в Недорогому Ресторані(за прийом їжі)
$7.00$25.00
+257.1%
Вечеря для 2 у Середньому Ресторані(за прийом їжі)
$35.00$110.00
+214.3%
Комбо у McDonald's(за прийом їжі)
$6.00$12.00
+100.0%
Молоко (1 літр)(за літр)
$1.10$1.45
+31.8%
Хліб (500г)(за буханець)
$0.60$4.20
+600.0%
Рис (1 кг)(за кг)
$1.20$5.50
+358.3%
Яйця (12 шт.)(за дюжину)
$2.50$4.80
+92.0%
Куряча Грудка (1 кг)(за кг)
$5.50$14.50
+163.6%
Яблука (1 кг)(за кг)
$1.20$6.20
+416.7%
Банани (1 кг)(за кг)
$1.30$2.10
+61.5%
ПозиціяBucharestNew YorkРізн.
Місячний Проїзний Квиток(на місяць)
$20.00$132.00
+560.0%
Разовий Квиток (Місцевий Транспорт)(за поїздку)
$0.60$2.90
+383.3%
Посадка в Таксі (Звичайний Тариф)(базовий тариф)
$0.80$3.50
+337.5%
Таксі 1 км (Звичайний Тариф)(за км)
$0.45$2.20
+388.9%
Бензин (1 літр)(за літр)
$1.45$1.05
-27.6%
ПозиціяBucharestNew YorkРізн.
Основні Комунальні Послуги (85м²)(на місяць)
$120.00$190.00
+58.3%
Мобільний Тарифний План(на місяць)
$8.00$55.00
+587.5%
Інтернет (60 Мбіт/с+)(на місяць)
$10.00$68.00
+580.0%
ПозиціяBucharestNew YorkРізн.
Візит до Лікаря(за візит)
$30.00$250.00
+733.3%
Візит до Стоматолога(за візит)
$28.00$200.00
+614.3%
Рецептурні Ліки (серед.)(за рецепт)
$6.00$55.00
+816.7%
ПозиціяBucharestNew YorkРізн.
Абонемент до Спортзалу (місяць)(на місяць)
$30.00$95.00
+216.7%
Квиток до Кіно(за квиток)
$6.50$18.00
+176.9%
Капучіно(за чашку)
$2.50$5.50
+120.0%
Пиво (0.5л) у Ресторані(за склянку)
$2.80$9.00
+221.4%
ПозиціяBucharestNew YorkРізн.
Джинси (Levi's)(за пару)
$60.00$55.00
-8.3%
Літнє Плаття (Мережевий Магазин)(за одиницю)
$28.00$42.00
+50.0%
Кросівки (Nike, Adidas)(за пару)
$75.00$95.00
+26.7%

Значення категорій є агрегованими оцінками і можуть варіюватися залежно від мікрорайону, способу життя та ринкових умов.

Часті запитання: Bucharest проти New York

Де дорожче жити — у Bucharest чи в New York?
New York дорожче: індекс вартості життя тут становить 100 проти 35 у Bucharest.
Наскільки дешевше жити в Bucharest, ніж у New York?
Проживання в Bucharest приблизно на 65% дешевше, ніж у New York, згідно із загальними індексами вартості життя обох міст.
Яка різниця у вартості життя між Bucharest і New York?
Bucharest набирає 35 зі 100 за нашим індексом вартості життя, тоді як New York — 100, де Нью-Йорк дорівнює 100.