Da Nang
Ho Chi Minh City

Da Nang проти Ho Chi Minh City — порівняння вартості життя

Da Nang
Vietnam
VS
Ho Chi Minh City
Vietnam
Орієнтовні середні витрати на проживання приблизно на 53% нижчі у Da Nang

Da Nang

$850

сер. щомісячні витрати

Населення

1,200,000

Безпека

75/100

Якість

60/100

Вартість
26
Безпека
75
Життя
60

Ho Chi Minh City

$1,300

сер. щомісячні витрати

Населення

9,320,000

Безпека

62/100

Якість

55/100

Вартість
32
Безпека
62
Життя
55

Дані востаннє оновлені:

Порівняти Два Міста

Орієнтовні середні витрати на проживання приблизно на 53% нижчі у Da Nang

Загальне Порівняння Щомісячних Витрат

Da Nang

$850

орієнтовно на місяць

Ho Chi Minh City

$1,300

орієнтовно на місяць

Різниця

+52.9%

Щомісячна економія

$450

Річна економія

$5,400

Наведені цифри є орієнтовними середніми значеннями лише для загальних порівняльних цілей і можуть не відображати індивідуальні моделі витрат.

Порівняння Витрат за Категорією

Щомісячні середні значення поряд

Орієнтовна Еквівалентність Зарплати (Інформаційна)

Скільки потрібно заробляти для однакового рівня життя

Цей розрахунок надає орієнтовне порівняння на основі середніх витрат на проживання і не є фінансовою або трудовою порадою.

$/year (USD)

$114,706

+$39,706/year (USD)

Показники еквівалентності зарплати є лише ілюстративними оцінками і не повинні використовуватися для рішень щодо працевлаштування, переговорів або фінансового планування.

Детальна Розбивка за Категоріями

Порівняння цін по позиціях у 7 категоріях

ПозиціяDa NangHo Chi Minh CityРізн.
1-кімн. квартира (Центр)(на місяць)
$350.00$500.00
+42.9%
1-кімн. квартира (За межами центру)(на місяць)
$200.00$280.00
+40.0%
3-кімн. квартира (Центр)(на місяць)
$750.00$1,100.00
+46.7%
3-кімн. квартира (За межами центру)(на місяць)
$420.00$580.00
+38.1%
ПозиціяDa NangHo Chi Minh CityРізн.
Їжа в Недорогому Ресторані(за прийом їжі)
$1.80$2.00
+11.1%
Вечеря для 2 у Середньому Ресторані(за прийом їжі)
$14.00$18.00
+28.6%
Комбо у McDonald's(за прийом їжі)
$4.00$4.00
0.0%
Молоко (1 літр)(за літр)
$1.30$1.50
+15.4%
Хліб (500г)(за буханець)
$0.80$0.90
+12.5%
Рис (1 кг)(за кг)
$0.70$0.80
+14.3%
Яйця (12 шт.)(за дюжину)
$1.40$1.40
0.0%
Куряча Грудка (1 кг)(за кг)
$3.50$3.80
+8.6%
Яблука (1 кг)(за кг)
$3.00$3.50
+16.7%
Банани (1 кг)(за кг)
$0.80$0.80
0.0%
ПозиціяDa NangHo Chi Minh CityРізн.
Місячний Проїзний Квиток(на місяць)
$7.00$8.00
+14.3%
Разовий Квиток (Місцевий Транспорт)(за поїздку)
$0.25$0.25
0.0%
Посадка в Таксі (Звичайний Тариф)(базовий тариф)
$0.45$0.55
+22.2%
Таксі 1 км (Звичайний Тариф)(за км)
$0.40$0.45
+12.5%
Бензин (1 літр)(за літр)
$0.95$1.05
+10.5%
ПозиціяDa NangHo Chi Minh CityРізн.
Основні Комунальні Послуги (85м²)(на місяць)
$60.00$60.00
0.0%
Мобільний Тарифний План(на місяць)
$5.00$5.00
0.0%
Інтернет (60 Мбіт/с+)(на місяць)
$9.00$10.00
+11.1%
ПозиціяDa NangHo Chi Minh CityРізн.
Візит до Лікаря(за візит)
$12.00$15.00
+25.0%
Візит до Стоматолога(за візит)
$18.00$18.00
0.0%
Рецептурні Ліки (серед.)(за рецепт)
$4.00$5.00
+25.0%
ПозиціяDa NangHo Chi Minh CityРізн.
Абонемент до Спортзалу (місяць)(на місяць)
$18.00$25.00
+38.9%
Квиток до Кіно(за квиток)
$3.50$4.00
+14.3%
Капучіно(за чашку)
$1.50$2.00
+33.3%
Пиво (0.5л) у Ресторані(за склянку)
$0.80$1.00
+25.0%
ПозиціяDa NangHo Chi Minh CityРізн.
Джинси (Levi's)(за пару)
$32.00$35.00
+9.4%
Літнє Плаття (Мережевий Магазин)(за одиницю)
$16.00$20.00
+25.0%
Кросівки (Nike, Adidas)(за пару)
$65.00$65.00
0.0%

Значення категорій є агрегованими оцінками і можуть варіюватися залежно від мікрорайону, способу життя та ринкових умов.

Часті запитання: Da Nang проти Ho Chi Minh City

Де дорожче жити — у Da Nang чи в Ho Chi Minh City?
Ho Chi Minh City дорожче: індекс вартості життя тут становить 32 проти 26 у Da Nang.
Наскільки дешевше жити в Da Nang, ніж у Ho Chi Minh City?
Проживання в Da Nang приблизно на 19% дешевше, ніж у Ho Chi Minh City, згідно із загальними індексами вартості життя обох міст.
Яка різниця у вартості життя між Da Nang і Ho Chi Minh City?
Da Nang набирає 26 зі 100 за нашим індексом вартості життя, тоді як Ho Chi Minh City — 32, де Нью-Йорк дорівнює 100.