Johor Bahru
Penang

Johor Bahru проти Penang — порівняння вартості життя

Johor Bahru
Malaysia
VS
Penang
Malaysia
Орієнтовні середні витрати на проживання приблизно на 14% нижчі у Johor Bahru

Johor Bahru

$1,050

сер. щомісячні витрати

Населення

500,000

Безпека

58/100

Якість

58/100

Вартість
28
Безпека
58
Життя
58

Penang

$1,200

сер. щомісячні витрати

Населення

790,000

Безпека

65/100

Якість

64/100

Вартість
30
Безпека
65
Життя
64

Дані востаннє оновлені:

Порівняти Два Міста

Орієнтовні середні витрати на проживання приблизно на 14% нижчі у Johor Bahru

Загальне Порівняння Щомісячних Витрат

Johor Bahru

$1,050

орієнтовно на місяць

Penang

$1,200

орієнтовно на місяць

Різниця

+14.3%

Щомісячна економія

$150

Річна економія

$1,800

Наведені цифри є орієнтовними середніми значеннями лише для загальних порівняльних цілей і можуть не відображати індивідуальні моделі витрат.

Порівняння Витрат за Категорією

Щомісячні середні значення поряд

Орієнтовна Еквівалентність Зарплати (Інформаційна)

Скільки потрібно заробляти для однакового рівня життя

Цей розрахунок надає орієнтовне порівняння на основі середніх витрат на проживання і не є фінансовою або трудовою порадою.

$/year (USD)

$85,714

+$10,714/year (USD)

Показники еквівалентності зарплати є лише ілюстративними оцінками і не повинні використовуватися для рішень щодо працевлаштування, переговорів або фінансового планування.

Детальна Розбивка за Категоріями

Порівняння цін по позиціях у 7 категоріях

ПозиціяJohor BahruPenangРізн.
1-кімн. квартира (Центр)(на місяць)
$350.00$400.00
+14.3%
1-кімн. квартира (За межами центру)(на місяць)
$210.00$240.00
+14.3%
3-кімн. квартира (Центр)(на місяць)
$750.00$850.00
+13.3%
3-кімн. квартира (За межами центру)(на місяць)
$420.00$480.00
+14.3%
ПозиціяJohor BahruPenangРізн.
Їжа в Недорогому Ресторані(за прийом їжі)
$2.00$2.00
0.0%
Вечеря для 2 у Середньому Ресторані(за прийом їжі)
$14.00$15.00
+7.1%
Комбо у McDonald's(за прийом їжі)
$4.00$4.20
+5.0%
Молоко (1 літр)(за літр)
$1.65$1.70
+3.0%
Хліб (500г)(за буханець)
$0.95$1.00
+5.3%
Рис (1 кг)(за кг)
$0.80$0.85
+6.2%
Яйця (12 шт.)(за дюжину)
$1.35$1.40
+3.7%
Куряча Грудка (1 кг)(за кг)
$2.80$3.00
+7.1%
Яблука (1 кг)(за кг)
$3.20$3.30
+3.1%
Банани (1 кг)(за кг)
$1.00$1.10
+10.0%
ПозиціяJohor BahruPenangРізн.
Місячний Проїзний Квиток(на місяць)
$20.00$22.00
+10.0%
Разовий Квиток (Місцевий Транспорт)(за поїздку)
$0.40$0.45
+12.5%
Посадка в Таксі (Звичайний Тариф)(базовий тариф)
$0.70$0.70
0.0%
Таксі 1 км (Звичайний Тариф)(за км)
$0.30$0.30
0.0%
Бензин (1 літр)(за літр)
$0.50$0.50
0.0%
ПозиціяJohor BahruPenangРізн.
Основні Комунальні Послуги (85м²)(на місяць)
$48.00$50.00
+4.2%
Мобільний Тарифний План(на місяць)
$10.00$11.00
+10.0%
Інтернет (60 Мбіт/с+)(на місяць)
$20.00$20.00
0.0%
ПозиціяJohor BahruPenangРізн.
Візит до Лікаря(за візит)
$12.00$12.00
0.0%
Візит до Стоматолога(за візит)
$15.00$16.00
+6.7%
Рецептурні Ліки (серед.)(за рецепт)
$4.50$4.50
0.0%
ПозиціяJohor BahruPenangРізн.
Абонемент до Спортзалу (місяць)(на місяць)
$22.00$25.00
+13.6%
Квиток до Кіно(за квиток)
$3.80$4.00
+5.3%
Капучіно(за чашку)
$2.30$2.50
+8.7%
Пиво (0.5л) у Ресторані(за склянку)
$3.00$3.20
+6.7%
ПозиціяJohor BahruPenangРізн.
Джинси (Levi's)(за пару)
$35.00$38.00
+8.6%
Літнє Плаття (Мережевий Магазин)(за одиницю)
$18.00$20.00
+11.1%
Кросівки (Nike, Adidas)(за пару)
$62.00$65.00
+4.8%

Значення категорій є агрегованими оцінками і можуть варіюватися залежно від мікрорайону, способу життя та ринкових умов.

Часті запитання: Johor Bahru проти Penang

Де дорожче жити — у Johor Bahru чи в Penang?
Penang дорожче: індекс вартості життя тут становить 30 проти 28 у Johor Bahru.
Наскільки дешевше жити в Johor Bahru, ніж у Penang?
Проживання в Johor Bahru приблизно на 7% дешевше, ніж у Penang, згідно із загальними індексами вартості життя обох міст.
Яка різниця у вартості життя між Johor Bahru і Penang?
Johor Bahru набирає 28 зі 100 за нашим індексом вартості життя, тоді як Penang — 30, де Нью-Йорк дорівнює 100.