New York
Vientiane

New York проти Vientiane — порівняння вартості життя

New York
United States
VS
Vientiane
Laos
Орієнтовні середні витрати на проживання приблизно на 86% нижчі у Vientiane

New York

$4,200

сер. щомісячні витрати

Населення

8,336,817

Безпека

55/100

Якість

62/100

Вартість
100
Безпека
55
Життя
62

Vientiane

$580

сер. щомісячні витрати

Населення

950,000

Безпека

62/100

Якість

40/100

Вартість
22
Безпека
62
Життя
40

Дані востаннє оновлені:

Порівняти Два Міста

Орієнтовні середні витрати на проживання приблизно на 86% нижчі у Vientiane

Загальне Порівняння Щомісячних Витрат

New York

$4,200

орієнтовно на місяць

Vientiane

$580

орієнтовно на місяць

Різниця

-86.2%

Щомісячна економія

$3,620

Річна економія

$43,440

Наведені цифри є орієнтовними середніми значеннями лише для загальних порівняльних цілей і можуть не відображати індивідуальні моделі витрат.

Порівняння Витрат за Категорією

Щомісячні середні значення поряд

Орієнтовна Еквівалентність Зарплати (Інформаційна)

Скільки потрібно заробляти для однакового рівня життя

Цей розрахунок надає орієнтовне порівняння на основі середніх витрат на проживання і не є фінансовою або трудовою порадою.

$/year (USD)

$10,357

-$64,643/year (USD)

Показники еквівалентності зарплати є лише ілюстративними оцінками і не повинні використовуватися для рішень щодо працевлаштування, переговорів або фінансового планування.

Детальна Розбивка за Категоріями

Порівняння цін по позиціях у 7 категоріях

ПозиціяNew YorkVientianeРізн.
1-кімн. квартира (Центр)(на місяць)
$3,450.00$300.00
-91.3%
1-кімн. квартира (За межами центру)(на місяць)
$2,200.00$170.00
-92.3%
3-кімн. квартира (Центр)(на місяць)
$6,500.00$600.00
-90.8%
3-кімн. квартира (За межами центру)(на місяць)
$3,800.00$350.00
-90.8%
ПозиціяNew YorkVientianeРізн.
Їжа в Недорогому Ресторані(за прийом їжі)
$25.00$2.00
-92.0%
Вечеря для 2 у Середньому Ресторані(за прийом їжі)
$110.00$15.00
-86.4%
Комбо у McDonald's(за прийом їжі)
$12.00$5.00
-58.3%
Молоко (1 літр)(за літр)
$1.45$2.00
+37.9%
Хліб (500г)(за буханець)
$4.20$1.00
-76.2%
Рис (1 кг)(за кг)
$5.50$0.70
-87.3%
Яйця (12 шт.)(за дюжину)
$4.80$1.50
-68.7%
Куряча Грудка (1 кг)(за кг)
$14.50$3.50
-75.9%
Яблука (1 кг)(за кг)
$6.20$2.50
-59.7%
Банани (1 кг)(за кг)
$2.10$0.80
-61.9%
ПозиціяNew YorkVientianeРізн.
Місячний Проїзний Квиток(на місяць)
$132.00$15.00
-88.6%
Разовий Квиток (Місцевий Транспорт)(за поїздку)
$2.90$0.30
-89.7%
Посадка в Таксі (Звичайний Тариф)(базовий тариф)
$3.50$1.00
-71.4%
Таксі 1 км (Звичайний Тариф)(за км)
$2.20$0.50
-77.3%
Бензин (1 літр)(за літр)
$1.05$1.20
+14.3%
ПозиціяNew YorkVientianeРізн.
Основні Комунальні Послуги (85м²)(на місяць)
$190.00$40.00
-78.9%
Мобільний Тарифний План(на місяць)
$55.00$5.00
-90.9%
Інтернет (60 Мбіт/с+)(на місяць)
$68.00$20.00
-70.6%
ПозиціяNew YorkVientianeРізн.
Візит до Лікаря(за візит)
$250.00$10.00
-96.0%
Візит до Стоматолога(за візит)
$200.00$12.00
-94.0%
Рецептурні Ліки (серед.)(за рецепт)
$55.00$4.00
-92.7%
ПозиціяNew YorkVientianeРізн.
Абонемент до Спортзалу (місяць)(на місяць)
$95.00$25.00
-73.7%
Квиток до Кіно(за квиток)
$18.00$4.00
-77.8%
Капучіно(за чашку)
$5.50$2.00
-63.6%
Пиво (0.5л) у Ресторані(за склянку)
$9.00$1.50
-83.3%
ПозиціяNew YorkVientianeРізн.
Джинси (Levi's)(за пару)
$55.00$30.00
-45.5%
Літнє Плаття (Мережевий Магазин)(за одиницю)
$42.00$15.00
-64.3%
Кросівки (Nike, Adidas)(за пару)
$95.00$50.00
-47.4%

Значення категорій є агрегованими оцінками і можуть варіюватися залежно від мікрорайону, способу життя та ринкових умов.

Часті запитання: New York проти Vientiane

Де дорожче жити — у New York чи в Vientiane?
New York дорожче: індекс вартості життя тут становить 100 проти 22 у Vientiane.
Наскільки дешевше жити в Vientiane, ніж у New York?
Проживання в Vientiane приблизно на 78% дешевше, ніж у New York, згідно із загальними індексами вартості життя обох міст.
Яка різниця у вартості життя між New York і Vientiane?
New York набирає 100 зі 100 за нашим індексом вартості життя, тоді як Vientiane — 22, де Нью-Йорк дорівнює 100.